Vi er en gjeng kreative folk, som lager innhold for kunder i alle størrelser og fasonger. Vi har kontorer i Mølleparken i Oslo og på Kammerherreløkka i Porsgrunn. 

I Fenomen jobber det utelukkende trivelige folk, som brenner for å fortelle gode historier. Det gjør vi på tvers av plattformer, kanaler, sjangere og normer.

LEDIGE STILLINGER

På grunn av økt tilfang av drama- og større dokumentarprosjekter, leter Fenomen etter erfaren produksjonsleder / lineproducer.  Send en mail til tom@fenomen.no

Marte Evjen

Administrasjonssjef
marte@fenomen.no  |  93 65 14 03

Ragnhild Skaale

Controller
ragnhild@fenomen.no  | 97 54 71 97

Frithjof Hugnes

CFO | Partner | Styreleder
frithjof@fenomen.no | 901 45 186

Svanhild Eid

Admin og økonomi
svanhild@fenomen.no  | 919 21 486

Solveig S. Eikum

Leder, fakta og dokumentar tv
solveig@fenomen.no  | 413 13 859

Fredrik Kvåle Dørum

Humoransvarlig | Produsent
fredrik@fenomen.no  | 934 67 858

Vilde Batzer

Leder lydproduksjon
vilde@fenomen.no  | 959 77 949

Kamilla Moe

Manager | Prosjektleder, profiler
kamilla@fenomen.no  | 959 31 106

Knut Inge Solbu

Produsent, scripted
kis@fenomen.no  | 91 69 38 09

Aurora Bjørnhaug

Produsent, scripted
aurora@fenomen.no  | 908 68 797

Marte Hansen

Produsent, scriped
mh@fenomen.no | 45 27 56 16

Eirik Smidesang Slåen

Produsent | Manusforfatter, scripted
ess@fenomen.no | 402 32 199

Rannveig Huuse

Produsent, non-scripted
rannveig@fenomen.no | 938 81 668

Lars Joakim Ringom

Produsent | Redaktør, non-scripted
lars@fenomen.no  | 988 80 000

Emma Thorén

Produsent, reklame
emma@fenomen.no  |980 42 569

Viktor Enoksen

Linjeprodusent
viktor@fenomen.no  |  958 26 710

Linn-Jeanethe Kyed

Serieskaper
linn@fenomen.no

Melike Leblebicioglu Kaveh 

Serieskaper | Redaktør scripted
melike@fenomen.no

Kristin Vestreim

Serieskaper | Redaktør
kristin@fenomen.no  | 99 35 67 12

Karina Lystad

Serieskaper | Redaktør
karina@fenomen.no  | 91 69 02 67

Daniel Fahre

Regissør | Partner
daniel@fenomen.no  | 98 62 56 76

Kaare Skard

Regissør
kaare@fenomen.no  | 958 37 364

Tobias Grønvold

Regissør
tobias@fenomen.no | 97 57 36 77

Maiken Marstrander

Regissør
maiken@fenomen.no  | 997 25 720

Daniel Høglund

Regissør | Utviklingsprodusent
daniel.hoglund@fenomen.no  | 926 26 863

Line Alsaker

Redaksjonsleder, lyd
line@fenomen.no  | 915 75 070

Tormod Brekke Øye

Podcastprodusent
tormod@fenomen.no

Naja Søtje-Thomsen

Journalist, lyd
naja@fenomen.no

Linn Bjørnsen

Produsent og journalist, lyd
linnbjornsen@fenomen.no

Anne Frøiland

Prosjektleder, live & Profiler
anne@fenomen.no  | 97 70 88 22

Sindre Sandhåland

Klippeassistent
sindre@fenomen.no  | 41 31 72 26

Frida R. Møller

Klipper
frida@fenomen.no