Vi er en gjeng kreative folk, som lager innhold for kunder i alle størrelser og fasonger. Vi har kontorer i Mølleparken i Oslo og på Kammerherreløkka i Porsgrunn. 

I Fenomen jobber det utelukkende trivelige folk, som brenner for å fortelle gode historier. Det gjør vi på tvers av plattformer, kanaler, sjangere og normer.

LEDIGE STILLINGER

På grunn av økt tilfang av drama- og større dokumentarprosjekter, leter Fenomen etter erfaren produksjonsleder / lineproducer.  Send en mail til tom@fenomen.no

Marte Evjen

Administrasjonssjef
marte@fenomen.no  |  93 65 14 03

Ragnhild Skaale

Controller
ragnhild@fenomen.no  | 97 54 71 97

Rannveig Huuse

Produsent
rannveig@fenomen.no | 938 81 668

Knut Inge Solbu

Produsent
kis@fenomen.no  | 91 69 38 09

Aurora Bjørnhaug

Produsent
aurora@fenomen.no  | 908 68 797

Kamilla Moe

Prosjektleder | Produsent
kamilla@fenomen.no  | 959 31 106

Vilde Batzer

Leder lydproduskjon| Manager
vilde@fenomen.no  | 959 77 949

Emma Thorén

Produsent, reklame
emma@fenomen.no  |980 42 569

Kristin Vestreim

Kreatør | Redaktør
kristin@fenomen.no  | 99 35 67 12

Karina Lystad

Kreatør | Linjeprodusent
karina@fenomen.no  | 91 69 02 67

Viktor Enoksen

Linjeprodusent
viktor@fenomen.no  |  958 26 710

Daniel Fahre

Kreatør | Regissør | Partner
daniel@fenomen.no  | 98 62 56 76

Tobias Grønvold

Regissør | Fotograf
tobias@fenomen.no | 97 57 36 77

Linn Høyer-Pedersen

Regissør | Redaktør
linn@fenomen.no

Maiken Marstrander

Regissør | Kreativ produsent
maiken@fenomen.no  | 997 25 720

Kaare Skard

Regissør | Produsent
kaare@fenomen.no  | 958 37 364

Anne Frøiland

Koordinator
anne@fenomen.no  | 97 70 88 22

Vetle Strøm

Klipper
vetle@fenomen.no  | 47 71 79 57

Frida R. Møller

Klipper
frida@fenomen.no

Jonas Lisether

Fotograf | Klipper
jonas@fenomen.no

Elliot Houwing Endresen

Motion designer | Klipper
elliot@fenomen.no  | 986 90 399

Sindre Sandhåland

Klippeassistent
sindre@fenomen.no  | 41 31 72 26